اللهم صل علی محمد و آل محمد
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۴:۲۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

واژگونی یک دستگاه خودروی حامل۹ تبعه بیگانه در محور نوق – رفسنجان

رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی رفسنجان گفت: در محور نوق به رفسنجان ۲ حادثه تلخ یکی واژگونی مزدای حامل اتباع بیگانه و دیگری برخورد ۲ خودروی پژو و پراید رخ داد که براثر این حوادث ۱۳نفر مصدوم و یک نفر کشته شد.

rL1497843907

سید محسن مرتضوی یکشنبه شب در گفت و گو با ایرنا با اشاره به اینکه این دومین محور حادثه خیز در استان کرمان بشمار می رود افزود:طی ۲۴ساعت گذشته در این محور نرسیده به چاه جعفر یک دستگاه وانت مزدا که ۹ تبعه بیگانه نیز در این وانت بودند واژگون شد که بر اثرآن هر ۹ تبعه افغان به همراه راننده دچار آسیب دیدگی شدند.
وی ادامه داد: با اعزام ۳ آمبولانس اورژانس این افراد برای مداوا به بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) رفسنجان اعزام شدند.
مرتضوی بیان کرد:همچنین در این محور باز برخورد۲ دستگاه خودروی پراید و پژو بعد از لطف آباد ۴ مصدوم برجای گذاشت که با اعزام ۲ آمبولانس این افراد به بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) رفسنجان اعزام شدند.
وی تصریح کرد: متأسفانه یکی از سرنشینان در حادثه برخورد این ۲ خودرو در بیمارستان بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.
مرتضوی تأکید کرد: این محور دومین محور حادثه خیز استان است که بیشتر کشته شدگان در این محور رخ می دهد و جا دارد مسئولان نسبت به رفع نقاط حادثه خیز و دوبانده کردن این محور تدابیر لازم بیندیشند تا از بروز حوادث ناگوار جلوگیری شود.

ارسال دیدگاه