اللهم صل علی محمد و آل محمد
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۰۷ - ۱۲:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

عجیب ترین رژیم های دنیا+تصاویر

در اینجا به عجیب‌ترین و طولانی‌ترین رژیم‌های دنیا از رژیم ناگت مرغ تا روزه سیب‌زمینی اشاره می‌کنیم که شما را شوکه می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جوادیه فلاح به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ در اینجا به عجیب‌ترین و طولانی‌ترین رژیم‌های غذایی دنیا از رژیم ناگت مرغ تا روزه سیب‌زمینی اشاره می‌کنیم که شما را شوکه می‌کند.
رژیم ۱۵ ساله ناگت مرغ
دختر نوجوان بریتانیایی به مدت ۱۵ سال فقط از ناگ مرغ استفاده می‌کرد و به این دلیل با مصرف غذایی ناسالم و تک‌بعدی رشد کرده است. او از زمانی که ۲ ساله بوده است تقریبا هیچ خوراکی به جزء ناگت مرغ نخورده است و تنها گاهی اوقات چیپس یا سیب زمینی سرخ‌شده مصرف می‌کرد.
4065830_945
اعتیاد او به مصرف بیش از حد ناگت مرغ والدین او را نگران کرده بود. آن‌ها هر چقدر که به دختر خود اصرار می‌کردند که ماده غذایی دیگری مصرف کند او قبول نمی کرد. آخرین خبری که از او در اختیار است در سال ۲۰۱۴ است که او به طور ناگهانی در محل کار غش کرد و به بیمارستان منتقل شد و متخصصان در این باره به او گفته‌اند که اگر همین طور ادامه دهد به زودی خواهد مرد.
کاهش ۱۲ کیلوگرم وزن با رژیم سیب زمینی
این مرد به علت علاقه شدید به سیب زمینی به مدت ۲ ماه فقط سیب‌زمینی خورده است و هیچ ماده غذایی دیگری مصرف نکرده است و در این مدت توانست حدود ۱۲ کیلوگرم وزن کم کند.
این مرد که رئیس کمیته دفاع از سیب زمینی در واشنگتن است علاقه بسیار زیادی به خوردن سیب زمینی دارد. هنگامی که وزارت کشاورزی آمریکا مصرف سیب زمینی سفید را ممنوع کرده بود، این مرد با خوردن سیب زمینی به مدت ۶۰ روز اعتراض خود را به این اقدام نشان داد.
4065828_654
این مرد ۴۵ ساله در مورد رژیم و روزه سیب زمینی خود گفته است که هدف اصلی او از این کار مخالفت با این قانون منع استفاده از سیب‌زمینی است و قصد داشته است از این طریق سالم بودن و بی‌ضرر بودن مصرف این ماده غذایی را به افراد نشان دهد. البته اینکه این اقدام او موفقیت آمیز بود یا نه هنوز به طور کامل مشخص نشده است اما به طور کلی این رژیم سیب زمینی به او کمک کرد تا قند خون و وزن خود را کاهش دهد.
در مدت این روزه دو ماهه سیب زمینی، این مرد  روزانه ۲۰ عدد سیب زمینی مصرف می‌کرد و از این طریق طی این ۶۰ روز حدود ۱۲ کیلو وزن کم کرد و از ۸۹ کیلوگرم به ۷۷ کبلوگرم رسید. در واقع سیب زمینی پروتئین کامل دارد اما ممکن است کمی سمی باشد و فاقد کلسیم و ویتامین است و ممکن است منطقی نباشد که تنها منبع تغذیه برای یک فرد باشد.
مردی که ۲۵ سال رژیم پیتزا داشت
این مرد از مریلند قصد داشت که سبزی‌خوار شود اما به شدت از مصرف سبزیجات متنفر بود و در پی این بود که رژیم دیگری را جایگزین سبزیجات کند و در آخر به این نتیجه رسید که پیتزای پنیر مصرف کند. او توانست به مدت ۲۵ سال رژیم پیتزای خود را ادامه دهد.
4065827_209
این مرد ۳۸ ساله خراط است و طعم پونه کوهی تنها طعمی است که به شدت به آن علاقه دارد و از این ماده بر روی پیتزاهای خود استفاده می‌کند. او مبتلا به دیابت است اما کلسترل او مناسب است و لاغر است اما در عین حال تقریبا پرانرژی است. او درباره رژیم خود می‌گوید: «همه روزی می‌میریم و من بلاخره از پیتزا خواهم مرد.»
ارسال دیدگاه