اللهم صل علی محمد و آل محمد
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۲۹ - ۱۷:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بانوی اول جهان کمانش را به حراج گذاشت

زهرا نعمتی بانوی اول ورزش جهان در رشته تیر و کمان و دارای سهمیه المپیک و پارالمپیک ریو ،کمان خود را به نفع سرطانی ها به حراج می گذارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جوادیه فلاح زهرا نعمتی در گفتگو با خبرنگار سایر حوزه‌های گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، بیان کرد: برای بالا بردن انگیزه و امید به زندگی در بیماران سرطانی گام برداشته ام گاهی سرطان باعث معلولیت در افراد می شود و من می خواهم این پیام را به آن ها بدهم که با شرایط جدید هم می توان فردی شاد و موفق بود.

4037753_180

وی افزود: قبل از این که سفیر جهانی شوم، برای حمایت از بیماران فعالیت می کردم و با امضای این تفاهم نامه مسئولیت من سنگین تر شد.

نعمتی ادامه داد:‌ در مسابقات جهانی المپیک و پارالمپیک با عنوان سفیر جهانی حاضر می شوم تا به دیگر ورزشکاران نیز بگویم همه ما باید پیام آور سلامتی و شادی برای مردم دنیا باشیم و امید به زندگی در همه بیماران را افزایش دهیم.

وی در پایان گفت:‌ از طریق یک موسسه خیریه، کمانی را که با آن موفق به کسب سهمیه المپیک و پارالمپیک شدم در سطح بین المللی به مزایده می گذارم و مبلغ حاصل از این کار را برای حمایت بیماران سرطانی کشورم هزینه می کنم. البته هنوز این حرکت در مراحل مقدماتی است و پس از قطعی شدن، زمان آن را اعلام می کنم.

انتهای پیام /

ارسال دیدگاه