اللهم صل علی محمد و آل محمد
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ - ۱۰:۵۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اولین جشنواره ورزشی شهدای گمنام شهرستان رفسنجان در حال برگزاری است

مسابقات فوتسال در منطقه نوق به میزبانی پایگاه شهید باهنر و مسابقات والیبال به میزبانی پایگاه چمران الله آباد صورت می گیرد.

به گزارش جوادیه فلاح به نقل از خانه خشتی، اولین جشنواره ورزشی شهدای گمنام (جام رمضان) به همت حوزه مقاومت بسیج حضرت رسول (ص) شهرستان رفسنجان در حال برگزاری است.
معاون تربیت بدنی حوزه مقاومت بسیج حضرت رسول (ص) و مسئول برگزاری جشنواره ورزشی شهدای گمنام با اعلام این خبر گفت: جشنواره در ۷ رشته ورزشی والیبال، فوتبال دستی، فوتسال، گل کوچک، کاراته، مچ اندازی و تنیس روی میز برگزار می شود که مسابقات فوتسال در منطقه نوق به میزبانی پایگاه شهید باهنر و مسابقات والیبال به میزبانی پایگاه چمران الله آباد صورت می گیرد.
قلی زاده در ادامه افزود: مسابقات فوتبال دستی با حضور هفت تیم و به میزبانی پایگاه مسجد النبی (ص) جمعه ۲۸ خرداد ماه برگزار شد و تیم های شهدای خلیل آباد الف و ب به مقام اول و دوم رسیدند و تیم پایگاه مسجدالنبی (ص) الف و ب سوم و سوم مشترک شد.
وی مسابقات گل کوچک را از دیگر مسابقات جشنواره ورزشی شهدای گمنام دانست که امروز با حضور ۹ تیم در دو گروه برگزار می شود.
محسن قلی زاده یادآور شد: مسابقات کاراته و تنیس روی میز به ترتیب ۱و ۲ تیر ماه در باشگاه ورزشی ولایت و پایگاه شهید مصطفی خمینی (ره) رفسنجان برگزار می گردد.

گفت وگو: مهناز شریفی

ارسال دیدگاه