اللهم صل علی محمد و آل محمد
تاریخ : ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱:۱۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اهداف و برنامه کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر جوادیه الهیه فلاح حاج محمد محمدی

اگر بنده حقیر و خادم الشهدا را لایق بدانید افتخار خدمتگذاری مجدد را به شما مردم فهیم و خانواده معظم و ایثارگران و بسیجیان و اقشار مختلف را دارم

🔰حمایت از قشرجوان و نوجوان در تمامی زمینه های فرهنگیمذهبی و ورزشی در قالب گروهها گروههای هنریجهادیفرهنگی_مذهبی و ورزشی فعالیت دارند.حمایت از این جوانان و نوجوانان مستعد و فعال و نخبه که پایه و اساس فرهنگ شهرمان هستند.
جوان و نوجوان دهه هفتاد و هشتاد که بااجرای کارهای هنری در تعزیه و لحظه آسمانی شدن شهدایمان را به روی صحنه به تصویر میکشند و در ذهن ماها آن لحظه را به خوبی ترسیم مینمایند گویی که در آنزمان درکنار شهدا حضور داشته.چه بسا که سالهای بعد از آسمانی شدن این شهیدان اینان زمینی شدند.
جوان و نوجوانی که در قالب گروههای جهادی کیلومترها مسافت را طی مینمایند که شاید بتوانند دستی و کمکی برسانند به محرومان و آسیب دیدگان حوادث غیر مترقبه و مرحمی باشند بر دل آنان.
جوان و نوجوانی که درقالب گروه و فعالیت در موکبها که باعشق به ائمه اطهار(ع) در تمامی مراسمات مذهبی باشور و شوق پذیرای عاشقان اهل بیت(ع) میشوند.
🔰حمایت از جوان و نوجوان بسیجی که ملبس به لباس مقدس بسیج میشود و با عشق و شور و شوق شب را تاصبح جهت حفظ امنیت و آرامش گشت میزنند.
جوان و نوجوانی که درقالب هیأت های مذهبی در تکیه گاهها و مساجد به سر وسینه می زنند به عشق مولایشان حسین(ع) و ائمه اطهار(ع).
🔰جوان و نوجوانی که در قالب گروه و تیم های ورزشی فعالیت ورزشی انجام میدهند و وقت خودرا صرف ورزش و تفریح و سلامت روح و روان می نمایند که میبایست از اینان حمایت همه جانبه گردد.که جا دارد قدردان تک تک این عزیزان باشیم.
🔰 حمایت از تولیدکنندگان و مجریان کارگاههای کوچک که درزمینه اشتغال زایی فعالیت دارند.
🔰 حمایت از گروههای فرهنگی_ مذهبی و ورزشی بانوان.
🔰 حمایت از اقشار بی بضاعت تحت پوشش کمیته امداد و مؤسسه خیریه
🔰 دربحث امورات شهری_ آبادانی و عمران شهرمان که توسط شهرداری مجری شهر با نظارت و مصوبات شورا انجام میگیرد که میبایست از همه پتانسیل ها و ظرفیت ها و جوانان مستعد و مهندسین و کسب در آمد و مشارکت عموم استفاده بهینه گردد. که این امر با وحدت و همدلی و صمیمیت منتخبین و مشارکت عموم محقق خواهد شد تا شهری زیبا را به ارمغان آوریم.
🔰 پیگیری و تسهیل در روند واگذاری اراضی مسکونی به افراد واجدالشرایط.
🔰 زیرساخت و آماده سازی فضا و محیط شهری اعم از نما و ورودیهای شهر و آسفالت کوچه و خیابانها توسط شهرداری.
🔰 زیباسازی فضای مجموعه های فرهنگی و مذهبی بخصوص مجموعه فرهنگی_مذهبی گلزار شهدا
🔰 ایجاد فضای تفریحی و ورزشی برای بانوان و کودکان در محیطی آرام.
🔰 پیگیری و مطالبه احقاق حقوق مردم از ارگانها و سازمانها
🔰 تشکیل شورای فرهنگی متشکل از شورا و شهردار و جوانان مستعد فرهنگی شهرمان.
……………………………………………………………………………
ݪذا اگر بنده حقیر و خادم الشهدا را لایق بدانید افتخار خدمتگذاری مجدد را به شما مردم فهیم و خانواده معظم و ایثارگران و بسیجیان و اقشار مختلف را دارم .
……………………………………………………………………………
ودر پایان ضمن آرزوی موفقیت برای همه شما کاندیدای محترم که حضوری فعال در این عرصه انتخابات داشته اید که با انتخاب اصلح ترین شماها با وحدت و همدلی و صداقت و دوستی شهری زیبا را برای مردم فهیم و انقلابی و شهیدپرور شهر جوادیه الهیه فلاح به ارمغان آورید.
و همچنین دعوت از تمامی شما مردم فهیم و انقلابی شهرم در روز ۲۸خرداد درپای صندوق های رأی که همگی ما از ملک سلیمانی هستیم و بخاطر سردار دلها حاج قاسم سلیمانی که در میدان جنگ مرد عمل بود ماهم در میدان انتخابات مرد عمل باشیم.”به کوری چشم دشمنان”

🌹شادی روح سردار صلوات

ارسال دیدگاه