اللهم صل علی محمد و آل محمد
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۱۶:۱۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آقای ناقه رییس شورای اسلامی جوادیه الهیه از پیگیری شهر شدن جوادیه خبر داد

آقای ناقه : در استانداری قول مساعد دادند که اگر بحث شهر شدن جوادیه الهیه قطعی شد، بخاطر نام مشکلی نداشته باشیم و همین نام( جوادیه) به امید خدا برروی شهرمان عنوان شود.

به گزارش جوادیه فلاح هفته قبل رییس شورای اسلامی جوادیه الهیه به اتفاق چندنفر از معتمدین جهت پیگیری موضوع شهر شدن جوادیه در استانداری جلسه ای داشتند که  آقای علی ناقه رییس شورای اسلامی جوادیه الهیه فلاح در گفتگو با خبرنگار جوادیه فلاح گفت:  در رابطه با موضوع شهر شدن جوادیه الهیه جلسه ای که دوشنبه هفته قبل به اتفاق جناب آقای ابراهیمی و جعفری نسب و حجت الاسلام آزاده در محل استانداری کرمان داشتیم لازم است به اطلاع برسانم در ابتدا تمایل داشتیم با مهندس ملانوری جلسه ای داشته باشیم ولی با توجه به اینکه ایشان جلسه داشتند ملاقات و جلسه مارا ایشان به مهندس ناهیدی ارجاع دادند. در دیدار و گفتگویی که با مهندس ناهیدی داشتیم در خصوص شهر شدن و مسائل مربوطه به جوادیه موضوعاتی مطرح نمودیم که ایشان در نهایت به ما گفتند تقسیمات کشوری هنوز جایی را برای شهر اعلام نکرده است ولی در این زمینه ارتقاعاتی در حال انجام است  امید میرود که با این ارتقاعات جوادیه هم به شهر تبدیل شود.

وی گفت: مهندس ناهیدی اظهار امیدواری کرد جوادیه از هر لحاظ آن امکان و استعداد را دارد که به شهر تبدیل شود.

آقای ناقه گفت با توجه به اینکه تاکنون مشکل شهرشدن جوادیه الهیه در انتخاب نام آن بوده که تابحال چندین مرتبه یک نام (جوادیه) برای این شهر اعلام میشد و مجددا برگشت میخورد و بنا به دلایلی با آن مخالفت میشد که جناب مهندس ملانوری نیز در تماسی با دکتر جلالی مسئول کمیته نامگذاری اعلام کرده بود چرا وقتی شورای اسلامی جوادیه که نماینده مردم است و یک نام که ریشه در تاریخ جوادیه دارد و بنام خیران محترم  جوادیه و شهرستان هست نباید با آن موافقت کرد؟

آقای ناقه خاطر نشان کرد: در استانداری قول مساعد دادند که اگر بحث شهر شدن جوادیه الهیه قطعی شد، بخاطر نام مشکلی نداشته باشیم و همین نام( جوادیه) به امید خدا برروی شهرمان عنوان شود. چون اولا اسم جوادیه یا جوادیه فلاح جا افتاده هست و دوما این نام  یادگار مرحوم فلاح و خانواده های فلاح هست که مشارکت این خانواده در کارهای خیر روستا را نباید نادیده گرفت.

دیدگاه بینندگان
ارسال دیدگاه