اللهم صل علی محمد و آل محمد
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۲۳ - ۱۰:۵۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

یک روز شاد و مفرح با قرآن آموزان و خانواده های آنان در مزرعه فدک جوادیه فلاح(جاده جوادیه به انار)

یک روز شاد و مفرح با قرآن آموزان و خانواده های آنان در مزرعه فدک جوادیه فلاح- در ۱۵ کیلومتری انار و ۱۰کیلومتری جوادیه فلاح

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جوادیه فلاح ،امروز جمعه ۲۳ بهمن ماه به همت جامعه القرآن کریم جوادیه فلاح یک روز شاد و مفرحی با حضور قرآن آموزان و اولیاء و جمع کثیری از شهروندان جوادیه فلاح در مزرعه فدک برگزار گردید.

در این همایش که استاد گرانقدر،حجت الاسلام عظیمی وجمعی از مسوولین و شوراهای جوادیه و احمدآباد حضور داشتند بازی های محلی از جمله مسابقه طناب کشی برای بزرگسالان و نوجوانان برگزار شد.

در حاشیه این همایش خانم نهویی یکی از مسئولین ومربیان جامعه القرآن به خبرنگار ما گفت: با توکل بر خداوند، ما توانستیم اردویی در قالب یک حرکت تربیتی و تعلیمی در این ایام فرخنده که نشانگر وحدت و همبستگی میباشد تدارک ببینیم که هدف از این اردو ، پیوند والدین قرآن آموز با مسئولین و مربیان موسسه بود و در راستای این هدف طرح بالا بردن انگیزه درمیان قرآن آموزان میباشد.

در پایان از تلاشهای ارزشمند خانم زارعی مسئول برگزاری همایش جامعه القرآن کریم و خانم تقی زاده و پاسگاه انتظامی – اورژانس – پایگاه شهید علیزاده و شوراهای اسلامی و خانواده محترم آقای نظری بخاطر همکاری و همراهی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

گزارش تصویری را در ادامه مشاهده میکنید.

۲

 

 

 

دیدگاه بینندگان
ارسال دیدگاه