اللهم صل علی محمد و آل محمد
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۲۹ - ۹:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کشف ۵۰ کیلوگرم حشیش از بار «گریپ فروت» در راور

۵۰ کیلوگرم حشیش که در بار مرکبات(گریپ فروت) جاسازی شده بود با هوشیاری پلیس مبارزه با مواد مخدر راور به مقصد نرسید. …

به گزارش سرویس شهرستان های “آرمان کرمان” به نقل از “کاروانسرا”؛ سرهنگ هادی میرزایی در این رابطه گفت:ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان راور هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور راور_کرمان به یک دستگاه پژو ۴۰۵ مشکوک شدند و در بررسی مدارک و صحبت با راننده به تناقص گویی های وی پی بردند.
فرمانده انتظامی شهرستان راور افزود: در ادامه ماموران با بررسی های دقیق و انجام اقدامات فنی توانستند از راز تناقص گویی های وی پرده بردارند و این تیم قاچاق موادمخدر را شناسایی کنند.
وی تصریح کرد: با تلاش ماموران سرانجام خودروی اصلی حامل مواد در محور راور_مشهد که یک دستگاه “بنز خاور” بود شناسایی و پس از توقیف و بررسی دقیق، مقدار ۴۹ کیلو و ۳۶۰ گرم ماده مخدر حشیش که در بین میوه های “گریپ فروت” جاسازی شده بود کشف و ضبط شد.
میرزایی عنوان کرد: در این عملیات دو متهم دستگیر و با تشکیل پرونده به همراه دو خودروی توقیفی برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضا معرفی شدند.
وی در انتها با اشاره به اینکه اعتیاد به مواد مخدر از آسیب های است که فروپاشی خانواده ها را به دنبال دارد از همه شهروندان خواست تا هرگونه موارد مشکوک را با پلیس از طریق سامانه های ۱۱۰ و ۱۲۸ در میان بگذارند و با مشارکت خود آرامش را به جامعه هدیه دهند.
11-8-300x200
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه