اللهم صل علی محمد و آل محمد
تاریخ : ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۲:۲۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

چاه جدید آب لوله کشی جوادیه الهیه فلاح به بهره برداری رسید

کار جابجایی و لوله کشی در شرایط عادی نیاز به حدود ۶ الی ۷روز کار داشت ولی با پشتکار برادران رفسنجانی و همت دهیاری و بخشداری،کمتر از۴۸ساعت تمامی کارها بدون وقفه انجام و آب لوله کشی وصل گردید. 

به گزارش جوادیه فلاح، چهارشنبه شب ۳بهمن ۹۷ با همت شبکه آب و دهیاری جوادیه الهیه و بخشداری و شورای بخش نوق چاه جدید آب لوله کشی جوادیه الهیه و توابع به بهره برداری رسید. این چاه در چندماه قبل حفر و آماده شده بود که با پشتکار شبانه روزی حاج غلامحسین رفسنجانی رییس شورای بخش نوق و حاج جواد رفسنجانی عضو شورا و همچنین مهندس محمدحسنی دهیار و بخشداری نوق کار جابجایی و نصب لوله در چاه جدید و لوله کشی و نصب ترانس برق و برقکشی پمپ این جاه از صبح سه شنبه ۲بهمن آغاز و تا حدود ساعت۲۱ چهارشنبه ۳بهمن به پایان و چاه جدید به بهره برداری رسید. ناگفته نماند، کار جابجایی و لوله کشی در شرایط عادی نیاز به حدود ۶ الی ۷روز کار داشت ولی با پشتکار برادران رفسنجانی و همت دهیاری و بخشداری،کمتر از۴۸ساعت تمامی کارها بدون وقفه انجام و آب لوله کشی وصل گردید.

به منظور قدردانی از تلاشهای خالصانه حاج غلامحسین و حاج جواد رفسنجانی بخاطر رفاه حال شهروندان و همت بی وقفه کلیپی تهیه که در ادامه مشاهده می نمایید.

برای دیدن این ویدئو کلیپ برروی اولین عکس زیر کلیک نمایید.

ارسال دیدگاه