اللهم صل علی محمد و آل محمد
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۲۲:۴۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پرسه سگ های ولگرد در خیابان های جوادیه فلاح/وجود سگ های ولگرد آسایش را از مردم گرفته است

جولان سگهای ولگرد در خیابان های جوادیه و الهیه و توابع گلایه مردم این شهر را در پی داشته است که نیازمند رسیدگی از سوی ارگان مرتبط با این مشکل را می طلبد.

به گزارش جوادیه فلاح،افزایش بی رویه جمعیت سگ های ولگرد در سطح جوادیه و الهیه معضلی است که این روزها خطرات جدی برای سلامت و امنیت شهروندان ایجاد کرده است.

وجود سگ های ولگرد در سطح شهر علاوه بر خطرات ناشی از حمله و گاز گرفتکی می تواند باعث بیماری های خطرناکی از جمله، کیست هیداتیک، سالک، کالاآزار شود.

 یکی از شهروندان ضمن ابراز نگرانی از این معضل اظهار داشت: حضور سگهای ولگرد در سطح شهر به دلیل مسائل بهداشتی سبب نگرانی شهروندان شده است.

وی افزود: امروز مشکل سگ های ولگرد در تمام خیابان های جوادیه وجود دارد و نمی دانم کسانی که باید رسیدگی کنند در کدام خیابان های این شهر زندگی می کنند که مشکلات مردم را لمس نمی کنند.

یکی دیگر از شهروندان تصریح کرد: این سگ های ولگرد حتی در کنار مرکز بهداشتی درمانی جوادیه، در روز  هم پرسه می زنند و مسئولان حتی با مشاهده آنها متاسفانه چشم پوشی کرده و اقدامی نمی کنند.وجود سگ های ولگرد تهدیدی جدی برای سلامت مردم و بهداشت محیط به شمار می روند.

یکی از همشهریان دیگر در تماسی به این پایگاه گفت: چندی پیش در یکی از صحراهای جوادیه (نزدیک جاده آسفالت) مشغول به کار بودم، که یک کامیون از جاده آسفالت به خاکی وارد شد و در گوشه ای اتاق کمپرسی را بالا برد و حدود ۵۰ قلاده سگ را در آنجا تخلیه کرد و رفت و سگها هم در صحرا و سطح جوادیه پراکنده شدند.

بسیاری از این سگها از شهرهای نزدیک دیگر جمع آوری و به اینجا انتقال داده شده و میشوند که اصلا کار درستی نیست و آسایش شهروندان را سلب نموده اند و حتی چندین مرتبه دیده شده که این سگها به همشهریان حمله ور شده اند.

لذا بسیاری از مردم عزیز از اینطریق خواهان جمع آوری سگهای ولگرد شده اند. امیدواریم مسئولین عزیز برای این مشکل ، چاره ای بیندیشند.

بعضی از همشهریان میگویند سگها را جمع آوری و بیرون از جوادیه (بیابانها) در یک چهار دیواری ساخته شده از فلس نگهداری کنید.

به هرحال این مشکل مردمی نیز منعکس شد و منتظر عکس العمل مسئولین عزیز شهرمان هستیم.

عکس زیر هشت قلو زاییدن سگ در جوادیه را نشان میدهد و متاسفانه از این نمونه بسیار یافت میشود. چیزی طول نمیکشد و تعداد سگها چندین برابر خواهد شد.

ارسال نظرات و دیدگاههای شما در این زمینه (در قسمت دیدگاههای همین سایت) میتواند در کمک وهمفکری با مسئولین عزیز بسیار موثر واقع شود.

چون بعضی دوستان از چگونه ارسال نمودن دیدگاه در سایت جوادیه سئوال میکنند لازم است که به اطلاع برسانیم در زیر تمام خبرها و گزارشات ، بخش (ارسال دیدگاه ) وجود دارد . چنانچه مایل به ارسال نظر- پیشنهاد- انتقاد و دیدگاههای مختلف بودید،

در قسمت(نام شما: ) نام خود یا نام مستعار وارد کنید

و در قسمت( پست الکترونیکی) چنانچه ایمیل دارید آدرس آنرا وارد نمایید و چنانچه ایمیل ندارید در این قسمت چیزی ننویسید. برای ارسال دیدگاه ،نیازی به وارد کردن پست الکترونیکی و نام  شما نیست.

و در قسمت( متن پیام شما: ) پیام یا نظرات و دیدگاه یا پیشنهادات و انتقادات را تایپ نمایید

و در پایان روی ( ثبت دیدگاه) کلیک کنید. حتما پیام شما به دست ما خواهد رسید و مانیز حتما آنرا به مسئولین محترم انتقال خواهیم داد.

منتظر نظرات- انتقادات- پیشنهادات- شکایات و دیگر دیدگاههای سازنده شما هستیم. 

دیدگاههای شما از ۱ تا ۵ ساعت طول میکشد تا تایید و نمایش داده شود. لطفا صبور باشید و دو  الی چندین بار  ثبت  دیدگاه ،را کلیک نکنید.  با تشکر

دیدگاه بینندگان
ارسال دیدگاه