اللهم صل علی محمد و آل محمد
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۴:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نام پایگاه اطلاع رسانی جوادیه فلاح به (فـــــلاحان) تغییر میابد

تنها هدف ما اول اتحاد و همدلی با مردم و مسئولین زحمتکش بخش نوق و دوم انعکاس مشکلات مردمی و سوم پوشش خبرهای مختلف منطقه نوق( تمامی روستاها و شهرها) و چهارم ،اطلاع رسانی مراسمات و اطلاعیه های مهم که به نفع مردم شریف است. 

کار اطلاع رسانی سایت جوادیه فلاح از حدود چهارسال قبل با هدف معرفی مکانهای تاریخی و گردشگری جوادیه و الهیه آغاز شد و با استقبال گرم مخاطبان عزیز قرار گرفت و به تقاضای مخاطبان عزیز اخبار و مشکلات شهروندان نیز در این پایگاه منتشر و گاهی مواقع تحلیل میشود. بطوریکه این پایگاه موفق بوده علاوه بر جوادیه و الهیه خبرهای نقاط دیگر منطقه نوق را پوشش دهد. البته فعالیتهای فرهنگی ما در قالب نشریه و… از ۳۵ سال قبل آغاز شده و تاکنون فعالیتها و تصاویر و فیلمهای بسیاری از جوادیه فلاح.الهیه و دیگر نقاط نوق تهیه و منتشر شده و تمام آثار برای همیشه حفظ خواهد شد.

لذا سعی داریم تا نام دیگری برای این پایگاه انتخاب کنیم که فقط به جوادیه فلاح اختصاص نداشته باشد ( و از طرفی نام فلاح که بنیان گذار جوادیه و چند روستای دیگر هم بوده به فراموشی سپرده نشود) تا مردم شریف و مسئولین سایر روستاهای دیگر منطقه نوق ( از بهرمان تا عباس آبادفلاح) نیز بتوانند اخبار و مشکلات شهروندی خود را در این پایگاه منعکس کنند.

به همین خاطر ۲ نام ( طوطیا) برای نشریه و (فلاحان) را برای سایت انتخاب و از طراحان و هنرمندان محلی درخواست نموده ایم تا باشناخت و اطلاعاتی که از منطقه دارند، آرم و لوگوهای مربوطه را طراحی و ارسال نمایند. و احتمالا تا قبل از نوروز۹۷ ، نهایتا تا ۱۰ فروردین۹۷ لوگوی بالای سایت از جوادیه فلاح به فلاحان تغییر خواهد کرد. البته نام کانال تلگرام جوادیه  اخیرا به فلاحان تغییر یافته ولی لوگوی اصلی آن هنوز آماده نشده است. 

به هر حال تنها هدف ما اول اتحاد و همدلی با مردم و مسئولین زحمتکش بخش نوق و دوم انعکاس مشکلات مردمی و سوم پوشش خبرهای مختلف منطقه نوق( تمامی روستاها و شهرها) و چهارم ،اطلاع رسانی مراسمات و اطلاعیه های مهم که به نفع مردم شریف است. 

پس ما از هم اکنون یک دست بر قلم و دوربین و یک دست دیگر بسوی شما مردم و مسئولین فهیم و زحمتکش منطقه نوق گشوده ایم و انتظار داریم با ارسال عکسها و خبرهای مربوط به مراسمات و همچنین سوژه های خبری روستا و شهر خود ما را در این امر بسیار مهم یاری نمایید. و چنانچه احساس میکنید حضور خبرنگار این پایگاه جهت تهیه گزارش و خبر در مراسم و برنامه الزامیست، چنانچه از قبل هماهنگی نمائید،کوتاهی نخواهیم کرد. شما میتوانید با شماره ۰۹۱۳۲۹۰۷۹۹۳ باما در تماس باشد و عکسها و سوژه های خبری و مشکلات شهروندی را از طریق تلگرام با همین شماره ارسال نمایید. همچنین مکانهای تاریخی و گردشگری محل خود راکه نیاز به معرفی دارند را به ما اعلام نمایید، ما با همکاری گسترده ای که با بزرگترین پایگاههای اطلاع رسانی و خبری منطقه ای، شهرستانی،استانی و حتی کشوری که داریم ، آن مکانها را به راحتی در سراسر کشور معرفی خواهیم کرد.

دست به دست هم دهیم به مهر تا میهن خویش کنیم آباد…

کاظم رفسنجانی اکبرآبادی

پایگاه خبری فلاحان

 

دیدگاه بینندگان
ارسال دیدگاه