اللهم صل علی محمد و آل محمد
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۵:۵۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مهندس حاج محمدمحمدحسنی سکاندار دهیاری الهیه جوادیه فلاح شد / مراسم تودیع و معارفه دهیار الهیه جوادیه فلاح برگزار گردید

با حضور بخشدار و رئیس شورای بخش نوق ، اعضای شورای اسلامی و آقای جعفری نسب و محمدی اعضای شورای قبل در محل دهیاری برگزار گردید. در این مراسم از خدمات ارزنده مهندس اسماعیلی فرد(دهیار سابق) و حاج محمودجعفری نسب و علی محمدی (رئیس و عضو شورای قبل) و علی علیزاده سرپرست دهیاری تقدیر به عمل آمد.

به گزارش جوادیه فلاح، صبح امروز مراسم تودیع مهندس علی اسماعیلی فرد دهیار سابق و معارفه مهندس حاج محمدمحمدحسنی دهیار جدید الهیه و جوادیه فلاح با حضور بخشدار و رئیس شورای بخش نوق ، اعضای شورای اسلامی و آقای جعفری نسب و محمدی اعضای شورای قبل در محل دهیاری برگزار گردید. در این مراسم از خدمات ارزنده مهندس اسماعیلی فرد(دهیار سابق) و حاج محمودجعفری نسب و علی محمدی (رئیس و عضو شورای قبل) تقدیر به عمل آمد.

در این جلسه مهندس محمدحسنی دهیار جدید ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان شرکت کننده در مراسم معارفه یادآور شد: با شروع فعالیتم در دهیاری از تجربیات جناب آقای اسماعیلی فرد هم بهره خواهم برد.

مهندس اسماعیلی فرد نیز ضمن تبریک به دهیار جدید گزارشی از عملکرد چندساله خودرا ارائه نمود و از اعضای شورای قبل و بخشدار و مهندس انارکی محمدی تقدیر و تشکر کرد.

آقای اکبری زاده، نایب رئیس شورای اسلامی جوادیه الهیه نیز ضمن عرض تبریک به مهندس محمدحسنی گفت: متاسفانه از زمان آغاز بکار شورای جدید اختلافاتی بوجود دارد که موجب دلسردی بعضی اعضای شورا یا حتی مسئولین منطقه شده که متاسفانه دامن زدن به اختلافات جلوی خدمت به مردم را میگیرد وی خواست بزودی جلسه ای برپا و تمام مشکلات مطرح و رفع شود تا برای خدمت به مردم که به ما اعتماد کرده اند کوتاهی نشود.

در این جلسه، مهندس ابراهیمی بخشدار محترم نوق ضمن تقدیر از فعالیتها و خدمات ارزنده دهیار و شورای قبل و فعلی گفت:در خدمت به مردم و منطقه همیشه اختلاف نظر و سلیقه بین خادمین مردم وجود داشته که با برگزاری جلسه ای مشکلات مطرح و رفع گردیده. وی گفت: اگر خدای ناکرده بین اعضای شورا و دهیاری و بخشداری نیز مشکلی بوجود میآید میطلبد که با برپایی یک جلسه مشکلات را عنوان کرد تا خدای ناکرده در راه خدمت به مردم کوتاهی نشود.

در پایان مراسم با اهداء لوح یادبود از خدمات ارزشمند حاج محمودجعفری نسب(رئیس شورای قبل) و علی محمدی (عضو شورای قبل) و علی علیزاده سرپرست دهیاری تجلیل به عمل آمد.

عکس و خبر: کاظم رفسنجانی

ارسال دیدگاه