اللهم صل علی محمد و آل محمد
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۰:۱۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مراسم عزاداری سالروز شهادت حضرت امام رضا(ع) در مسجدالرضا واقع در جوادیه فلاح و الهیه برگزار شد/ تصاویر

همایش پیاده روی و عزاداری بمناسبت شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و همچنین تشییع جنازه نمادین امام رضا(ع) توسط بانوان محترمه برگزار شد.

به گزارش جوادیه فلاح ،همایش پیاده روی و عزاداری بمناسبت شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و همچنین تشییع جنازه نمادین امام رضا(ع)توسط بانوان محترمه، عصر امروز یکشنبه ۲۸آبانماه۹۶  از حرم مطهر شهدا  تا مسجدالرضای جوادیه فلاح.الهیه برگزار شد. در ادامه عکسهایی از محمدجوادرفسنجانی- محمدحسنی-مرادی و خانم ها ریحانه و فاطمه رفسنجانی و فاطمه عسگری مشاهده میکنید.

درپایان از تمامی دست اندرکاران و بانیان مراسم و هیئتهای عزاداری، پاسگاه انتظامی جوادیه فلاح بخاطر برقراری نظم ، امنیت و پایگاه بسیج فاطمه الزهرا و شهیدعلیزاده تقدیر و تشکر به عمل می آید.

به اطلاع میرسانیم تصاویر هوایی این مراسم نیز در گزارش قبلی همین سایت( بخش تصاویر و اجتماعی) منتشر شده است. فیلم مراسم هم انشاالله بزودی پس از میکس و مونتاژ در آپارات منتشر خواهد شد.

جدیدترین اخبار و اطلاعیه های مربوط به جوادیه،الهیه و منطقه نوق و… را همیشه زود تر از دیگران در کانال تلــــگرام جوادیه مشاهده کنید .چنانچه از قبل برنامه تلـــگـــرام روی گوشی شما نصب است با کلیک بروی لینک زیر به کانال تلــــگرام جوادیه فلاح بپیوندید.

(توجه: باکلیک برروی لینک زیر در صفحه ای که باز میشود روی گزینه سبزرنگ و در پایان پیوستن را کلیک نمایید)

https://t.me/joinchat/AAAAAEEnhQv5NLES9LMRDg

telegram-chanel

 

ارسال دیدگاه