اللهم صل علی محمد و آل محمد
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۲:۰۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

لوگوهای طراحی و انتخاب شده برای سایت و کانال فلاحان

به پیشنهاد حامیان سایت به صاحبان لوگوهای برتر معادل ۱ میلیون ریال و تمامی طراحان عزیز هدیه نقدی یا لوح یادبود اهداء خواهد شد.  

 

 (پایان انتــــخاب لــــوگــــو) 

در ایــن قســمــــــت از هـــم اکنـــون دیگـــر رای مـــخاطـــــبان ثبـــــت نخــــواهـــد شـــــد. 

با سلام و تشکر از تمامی شما دوستانی که در انتخاب لوگوی فلاحان به ما کمک کردید. از هم اکنون انتخاب لوگو و یا ارسال شماره لوگو به پایان رسید و تمام رای ها به نمایش گذاشته شد. همانگونه که قبلا هم تذکر داده بودیم افرادی که بیش از یکبار شماره لوگو ارسال کرده بودند هیچکدام از شماره های ارسالی آنها ثبت نشده (احتمالا شرایطی که قبل از انتخاب درج شده بود را مطالعه نکرده بودند) و یا دوستانی که همزمان ۲ شماره لوگو ارسال کردند آنها نیز از شرکت در این نظر سنجی محروم ماندند.

به هر حال حدود ۱۳۰۰نفر از همشهریان تا این لحظه از صفحه انتخاب لوگوها بازدید نموده اند و فقط حدود ۲۰۰نفر لوگو انتخاب کرده اند و بعضی از مخاطبان از قبول نکردن شماره لوگو توسط سایت در روز اول خبر میدادند که با اعلام شروع انتخاب، این مشکل ، به دلیل شلوغی سایت طبیعی بود و به دوستان اطلاع داده شد که در روزهای بعد مجددا ارسال نمایندو حتی در روز اول ما نیز برای ورود به مدیریت دچار مشکل بودیم. بازهم از همکاری شما مخاطبان عزیز سپاسگزاریم با انتشار تمامی رای ها دیگر نیازی به شمارش نیست. تمامی دوستانی که شماره لوگو ارسال کرده اند و ایمیل وارد نکردند ، شماره ( ap) آنها در سایت ثبت شده که ما اجازه انتشار شماره ( آی پی) ، کسی را نداریم ولی احتمالا اگر بعضی دوستان حس میکنند رای آنها ثبت  یا به هر طریقی پذیرفته نشده و در حق آنها کوتاهی شده، میتوانند شماره آی پی دستگاه خود را از طریق شماره ۰۹۱۳۲۹۰۷۹۹۳ ارسال تا علت پذیرفته نشدن شماره لوگوی مورد نظرشان  اعلام شود.

ناگفته نماند لوگویی که رای بیشتر دارد حتما مورد پیشنهاد و نقد مخاطبان هم قرار گرفته و خواهد گرفت و میبایست تغییرات کوچکی مثلا(کانال خبری یا پایگاه اطلاع رسانی و… (که بصورت خصوصی) به صاحب لوگو اعلام میشود، در لوگو داشته باشد که در زمان انتشار مشکلی ایجاد نشود در غیر اینصورت لوگوی بعدی که آراء بیشتری داشته جایگزین میشود. 

طبق قولی که قبلا داده بودیم به لوگویی که بیشترین انتخاب را دارد مبلغ ۱۰میلیون ریال اهدا میگردد ولی از هنرمندی و خلاقیت هنرمندان شهرمان نمیتوانیم چشمپوشی کنیم اولا لوگوهایی که بیشترین انتخاب را داشته اند فراموش نخواهند شد و حتما از آنها در سایت و کانال و فیلمهای سایت استفاده خواهند شد و دوما به پیشنهاد حامیان سایت به صاحبان لوگوهای برتر معادل ۱ میلیون ریال و تمامی طراحان عزیز هدیه نقدی یا لوح یادبود اهداء خواهد شد.  

سپاس از همراهیتان.

 

…………………………………………………………..

لوگوی شماره ۱

 لوگوی شماره۲

 لوگوی شماره۳

 لوگوی شماره۴

 لوگوی شماره۵

 لوگوی شماره۶

 لوگوی شماره۹

 لوگوی شماره۱۰

 لوگوی شماره۱۱

 لوگوی شماره۱۳

 

 لوگوی شماره۱۴

 لوگوی شماره۱۶

  

دیدگاه بینندگان
ارسال دیدگاه