اللهم صل علی محمد و آل محمد
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۱:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دیدار نوروزی رئیس شورای بخش نوق و دهیار الهیه جوادیه فلاح با مدیر و سردبیر و خبرنگار پایگاههای اطلاع رسانی جوادیه فلاح و فلاحان

پایگاه اطلاع رسانی جوادیه فلاح و پایگاه تازه راه اندازی شده فلاحان مفتخر است تا امسال را نیز همانند سالهای گذشته در زمینه اطلاع رسانی بیش از پیش در خدمت مردم عزیز منطقه نوق و جوادیه الهیه باشد و حرف دل مردم شریف را به گوش مسئولان زحمتکش منطقه و عملکرد مسئولین محترم را به اطلاع همشهریان عزیز برساند. 

به گزارش جوادیه فلاح، صبح امروز چهارشنبه ۸فروردین ۹۷ ، آقای حاج غلامحسین رفسنجانی ، رئیس شورای اسلامی بخش نوق و مهندس حاج محمد محمدحسنی دهیار الهیه جوادیه با کاظم رفسنجانی خبرنگار و مدیر و سردبیر پایگاههای اطلاع رسانی جوادیه فلاح و فلاحان دیدار نمودند. در این دیدار که به بهانه عید نوروز برگزار گردید. از تلاشهای مدیر و دست اندرکاران این پایگاهها در امر اطلاع رسانی و پوشش خبری منطقه نوق و جوادیه الهیه تجلیل به عمل آمد.

لازم بذکر است پایگاه اطلاع رسانی جوادیه فلاح و پایگاه تازه راه اندازی شده فلاحان مفتخر است تا امسال را نیز همانند سالهای گذشته در زمینه اطلاع رسانی بیش از پیش در خدمت مردم عزیز منطقه نوق و جوادیه الهیه باشد و حرف دل مردم شریف را به گوش مسئولان زحمتکش منطقه و عملکرد مسئولین محترم را به اطلاع همشهریان عزیز برساند.

ارسال دیدگاه