اللهم صل علی محمد و آل محمد
تاریخ : ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۴:۰۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دومین همایش ریگنوردی و جمعه شاد همشهریان و جشن تولد متولدین دیماه جمعه۷دیماه در کمپ ریگنوردی کاظمیه واقع در جوادیه الهیه برگزار میشود

برگزاری جشنواره غذا- آش- شیرینی- ژله و مسابقات بادبادک – طناب کشی و… از جمله برنامه ها و ریگنوردی – اسب سواری- جیپ سواری و … دیگر برنامه هایی هستند که برای روز جمعه و پشت سرگذاشتن یک روز شاد برای همشهریان تدارک دیده شده است. 

به گزارش جوادیه فلاح، دومین همایش ریگنوردی و جمعه شاد همشهریان جمعه ۷دیماه در کمپ ریگنوردی کاظمیه واقع در جوادیه فلاح برگزار میشود. در این مراسم که با حضور ورزشکاران و هنرمندان برگزار خواهد شد،جشن تولد متولدین دیماه شهرمان نیز برگزار میگردد.

برگزاری جشنواره غذا- آش- شیرینی- ژله و مسابقات بادبادک – طناب کشی- پرواز پاراگلایدرها و… از جمله برنامه ها و ریگنوردی – اسب سواری- جیپ سواری و … دیگر برنامه هایی هستند که برای روز جمعه و پشت سرگذاشتن یک روز شاد برای همشهریان تدارک دیده شده است.

جمعه های شاد هرماه در یکی از مکانهای تفریحی،تاریخی و گردشگری جوادیه الهیه و احمدآباد و با همکاری شورای اسلامی و دهیاری – پایگاه اطلاع رسانی جوادیه فلاح- کانونهای فرهنگی مساجد- خانه هلال جوادیه- پایگاه بسیج- باشگاه بدنسازی پهلوانان- باشگاه شهید ناقه – موکب شهدای حرم – مدیریت سالن ورزشی گلزار شهدا- گروه عشاق کوی همت و… برگزار میشود.

لازم به ذکر است یک گروه فیلمبرداری صداو سیما از روز پنج شنبه جهت ضبط برنامه هایی از مکانهای مختلف تاریخی و گردشگری میهمان جوادیه الهیه است که اجرای آن به عهده سپند امیرسلیمانی هست که انشاالله اگر امکان داشت با همکاری و پیگیری شورای اسلامی و دهیاری روز جمعه ۷دیماه در کمپ ریگنوردی نیز حضور خواهند یافت.

ارسال دیدگاه