اللهم صل علی محمد و آل محمد
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

در اعتراض جمعی از کسبه بازار مطرح شد: کسادی بازار رفسنجان با فعالیت هفته بازارها و فروشندگان خارجی آنها

ایجاد مکانهایی از قبیل جمعه بازار و ارائه محصولات قاچاق و راه انداختن مکان هایی به نام هفته بازار در روستاهای اطراف که ۹۰ درصد کسبه این مکان ها تبعه ی خارجی مجاز و غیر مجاز هستند موجب شده تا کمر کسب و کار ایرانی و تولید داخل در این شهر خم شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جوادیه فلاح به نقل از “خانه خشتی“، جمعی از کسبه بازار رفسنجان با اعلام نارضایتی از وضعیت کنونی بازار این شهر طوماری در این رابطه را صبح امروز به حضور معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری رساندند.

در این طومار آمده است: کسانی در این شهرستان در جهت عکس استفاده مردم از تولید داخل و محصول ایرانی قدم برداشته اند.

کسبه رفسنجان ایجاد مکانهایی از قبیل جمعه بازار و ارائه محصولات قاچاق و راه انداختن مکان هایی به نام هفته بازار در روستاهای اطراف که ۹۰ درصد کسبه این مکان ها تبعه ی خارجی مجاز و غیر مجاز هستند و همچنین فروش صد درصدی کالاهای قاچاق چینی را از جمله عوامل کسادی بازار این شهرستان دانستند که موجب شده تا کمر کسب و کار ایرانی و تولید داخل در این شهر خم شود.

معترضین خواستار رسیدگی به موقع مسئولین به این امر شده و بی تدبیری و عدم مدیریت مسئولین مربوطه را عاملی برای ورشکستگی جمعی از بازاریان این شهر دانستند.

گفتنی است در جلسه ای با حضور معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری رفسنجان و جمعی از این کسبه در محل فرمانداری مقرر شد تا یک جلسه جداگانه با حضور نماینده اصناف، فرمانداری و شهرداری برگزار و تصمیم لازم اتخاذ گردد.

ارسال دیدگاه