اللهم صل علی محمد و آل محمد
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۰۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حضور مسئولین محلی و آکادمی شهیدناقه در منطقه تپه های ماسه بادی و محل ایجاد کمپ تفریحی گردشگری جوادیه الهیه فلاح و توابع

به دوستانی که اهل جوادیه و منطقه نیستند توصیه میشود چنانچه از دستگاههای جی پی اس برخوردار نیستند حتما از راهنمای محلی که بطور۲۴ساعته در خدمت گردشگران عزیز هست استفاده نمایید. تلفن هماهنگی و راهنما: ۰۹۱۳۲۹۰۷۹۹۳ – ۰۹۱۳۰۲۴۷۳۸۴ رفسنجانی

به گزارش جوادیه فلاح، صبح روز جمعه ۲۵آبانماه ۹۷ آقای حاج علیرضاناقه رییس شورای اسلامی و مهندس محمدحسنی دهیار جوادیه الهیه- ابوالحسنی دهیار علی آباد- حسن ناقه مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی شهید ناقه- حسینی پور مسئول خانه هلال و رفسنجانی موسس کمپ گردشگری تفریحی جوادیه الهیه از منطقه وسیع تپه های شنی شمال شرق جوادیه بازدید به عمل آمد. مقرر گردید این منطقه جهت استفاده همشهریان در زمینه تفریحی و گردشگری در نظر گرفته شود. که با راه اندازی این کمپ و سایت تفریحی انتظار میرود با استقبال گسترده همشهریان و گردشگران داخلی و خارجی روبرو شویم زیرا این منطقه بسیار وسیع و دارای تپه های بزرگ است که همشهریان و گردشگران میتوانند علاوه بر ریگ درمانی و ریگنوردی از برنامه های مختلف و جذابی که تدارک دیده میشود استفاده ببرند. لازم به ذکر است با آغاز به کار این کمپ از حیواناتی همچون شتر و اسب و وسایل مختلف جهت استفاده و تفریح کودکان و بزرگسالان در این مجموعه استفاده خواهد شد که میتوان روزهای شاد و خاطره انگیزی برای عموم همشهریان و… بوجود آورد.

این منطقه در شمال غرب جوادیه فلاح واقع است و اخیرا مورد استفاده تیم های ورزشی از جمله تیم نوجوانان شهیدناقه نیز قرار گرفته که در ادامه تصاویر آنرا مشاهده خواهید نمود.

اگر قصد سفر به این منطقه را دارید هنوز تابلوهای این مسیر نصب نشده اما برای بازدید از منطقه از جاده اصلی جوادیه – انار میبایست کمتر از ۳کیلومتر از جوادیه به طرف انار حرکت نمایید و به اولین سه راه آسفالته سمت راست که این جاده به راه آهن ختم میشود وارد شوید حدود ۱۰۰۰متر طی نمودن از محل این سه راهی به ابتدای منطقه وسیع ماسه بادی خواهید رسید. به دلیل مسدود بودن جاده ها بخاطر شنهای روان شما فقط پیاده و یا با موتور سیکلت و یا شتر و اسب میتوانید به تپه های بزرگتر که بعد از راه آهن قرار دارند برسید. از شما در خواست داریم به هیچ عنوان به گیاهان یا درختانی که سالهای قبل با مشقت فراوان کاشت شده اند آسیب نرسانید. در این منطقه شهدایی همچون حسن و حسین محمدی نیز کار کرده اند.

به دوستانی که اهل جوادیه و منطقه نیستند توصیه میشود چنانچه از دستگاههای جی پی اس برخوردار نیستند حتما از راهنمای محلی که بطور۲۴ساعته در خدمت گردشگران عزیز هست استفاده نمایید. تلفن هماهنگی و راهنما: ۰۹۱۳۲۹۰۷۹۹۳ – ۰۹۱۳۰۲۴۷۳۸۴ رفسنجانی

لحظات شادی را برای شما آرزو میکنیم.

ارسال دیدگاه