اللهم صل علی محمد و آل محمد
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۹/۲۹ - ۱۹:۵۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تور یکروزه جوادیه فلاح توسط خبرنگاران رفسنجان و تعدادی از نمایندگان خبرگزاری های کشور برگزار شد

نشست خبری اصحاب رسانه با دهیار و شورای اسلامی برگزار گردید که در این نشست، آقای ناقه رییس شورای اسلامی و مهندس محمدحسنی دهیار جوادیه الهیه و رفسنجانی رییس شورای بخش نوق در مورد مکانهای فرهنگی و تاریخی  و مشکلات مردمی از جمله ایستگاه راه آهن- جاده بافق و مشکلات کارخانه های موجود در جوادیه الهیه و… توضیحاتی به خبرنگاران ارائه نمودند.

به گزارش جوادیه فلاح، صبح امروز تور یکروزه خبرنگاران و مدیران پایگاههای خبری و نمایندگان تعدادی از خبرگزاری های کشور در جوادیه الهیه فلاح برگزار گردید.

در این تور که باهمت شورای اسلامی و دهیاری جوادیه الهیه، رییس شورای بخش نوق و پیگیری های پایگاه اطلاع رسانی جوادیه فلاح و خانه مطبوعات استان کرمان (رفسنجان)  برپا گردید، از مکانهای فرهنگی،تاریخی و گردشگری جوادیه الهیه ازجمله:حرم مطهر شهید گمنام و شهد – کمپ ریگنوردی کاظمیه – قلعه ده خواجه- دریاچه آرتمیا – روستای یک خانوار واقع در شمال جوادیه (جنت آباد)و … توسط خبرنگاران مورد بازدید قرار گرفت. جشن یلدا دیگر برنامه ای بود که اصحاب رسانه در آن حضور یافتند این جشن توسط موسسه قرآنی ریحانه النبی در مهدیه گلزارشهدا برگزار شد.

همچنین  نشست خبری اصحاب رسانه با دهیار و شورای اسلامی برگزار گردید که در این نشست، آقای ناقه رییس شورای اسلامی و مهندس محمدحسنی دهیار جوادیه الهیه و رفسنجانی رییس شورای بخش نوق در مورد مکانهای فرهنگی و تاریخی  و مشکلات مردمی از جمله ایستگاه راه آهن- جاده بافق و مشکلات کارخانه های موجود در جوادیه الهیه و… توضیحاتی به خبرنگاران ارائه نمودند.

در پایان نشست خبری، توسط رییس شورای اسلامی و دهیار و آقای قاسمی خبرنگار روراستی (به نمایندگی از طرف خبرنگاران) از کاظم رفسنجانی مدیر و خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی جوادیه فلاح به و همچنین تمامی خبرنگارانی که تاکنون جهت انعکاس اخبار جوادیه الهیه تلاش فراوانی داشته اند تجلیل به عمل آمد. در پایان از تلاشهای تمامی پرسنل شورای اسلامی و دهیاری  که جهت برگزاری این تور همکاری داشتند بویژه خانم مریم رجبی و آقای علیرضا علیزاده و خانواده ایشان و همچنین آقای مهدی ملکی(خانه هلال)تقدیر و تشکر به عمل میآید. تمامی خبرنگاران و مسئولین محلی ظهر امروز مهمان آقای علیرضا علیزاده بودند.

ارسال دیدگاه