اللهم صل علی محمد و آل محمد
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۱۸:۳۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تشییع جنازه دو کودک، صادق و هلما رمضانی در دقوق آباد

این دو کودک در حادثه تصادف چهارشنبه شب در جاده جوادیه-انار جان خودرا از دست دادند.

به گزارش جوادیه فلاح، مراسم تشییع جنازه صادق و هلما رمضانی دو کودک جانباخته حادثه تصادف چهارشنبه شب در جاده جوادیه- انار صبح امروز جمعه در روستای دقوق آباد برگزار شد.

به دلیل وجود پیچ و خمهای خطرناک فراوان و نبود دید کافی برای رانندگان در این جاده متاسفانه تاکنون حوادث بسیاری از جمله واژگونی و یا برخورد خودروها در این جاده رخ داده و حتی جان دهها نفر از مسافران را گرفته است.

دهها مرتبه مسئولین محلی از جمله شورای اسلامی جوادیه و الهیه و شورای بخش نوق و بخشداری نوق و حتی آقایان جعفری نسب ،غلامرضایی و رفسنجانی برای رفع این مشکل پیگیریهایی داشته اند و چندماه قبل نیز مهندس انارکی محمدی ضمن بازدید از این محور ،اعلام نمود بزودی جهت صاف کردن جاهای حادثه خیز این جاده اقداماتی انجام میشود ولی هنوز کسی پیگیر نشده. باتوجه به اینکه اکثر مسافرتها به شهرهای مختلف و اخیرا رفت و آمد از طریق جاده بافق به انار هم  از این محور صورت میگیرد لذا انتظار میرود چنانچه مسئولین محترم هیچ اقدامی نداشته باشند، شاهد حوادث بیشتری از جمله کشته شدن مردم بیگناه در این جاده باشیم. امید است مسئولین محترم قبل از حادثه دیگری و کشته شدن عزیز دیگری جهت رفع نقاط حادثه خیز جاده نوق به انار اقدامات لازم را انجام دهند.

برای دیدن ویدیویی از تشییع جنازه صادق و هلما رمضانی روی عکس زیر کلیک کنید.

.

جدیدترین اخبار و اطلاعیه های مربوط به جوادیه،الهیه و منطقه نوق و… را همیشه زود تر از دیگران در کانال تلــــگرام جوادیه مشاهده کنید .چنانچه از قبل برنامه تلـــگـــرام روی گوشی شما نصب است با کلیک بروی لینک زیر به کانال تلــــگرام جوادیه فلاح بپیوندید.

(توجه: باکلیک برروی لینک زیر در صفحه ای که باز میشود روی گزینه سبزرنگ و در پایان پیوستن را کلیک نمایید)

https://t.me/joinchat/AAAAAEEnhQv5NLES9LMRDg

telegram-chanel

 

ارسال دیدگاه