اللهم صل علی محمد و آل محمد
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۲۱:۰۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

همزمان با تجلیل از مدیر پایگاههای اطلاع رسانی جوادیه الهیه فلاح و فلاحان، این پایگاهها جان تازه ای گرفت / پیامهای ارسالی

با همکاری مسئولان دفتر خبرگزاری صدا و سیما(مرکز کرمان) هم در جوادیه الهیه ایجاد میشود که به راحتی فیلم و خبرها در رسانه ملی هم پخش گردد.

یادداشت:

این یادداشت را برای مردم عزیز شهرم جوادیه الهیه فلاح مینویسم گرچه مطمئنم دیگر هموطنان از استانهای مختلف این پست را میبینند.

هفده مردادماه سالروز شهادت شهید صارمی و به عنوان روز خبرنگار در تقویم ثبت شده است. گرچه این روز مخصوص خبرنگاران و نویسندگان است ولی دوستان و مسئولین عزیز لطف داشتند و بنده حقیر را چه حضوری و یا چه از ارسال پیام به کانال سایت یا گروههای واتس آپ و یا دوستان و حتی مسئولینی عزیزی که به دلایلی نخواستند نام برده بشود و بصورت خصوصی اینجانب را شرمنده کردند. باتوجه به اینکه بخاطر بعضی خبرها در طول سال تنشی بین بعضی افراد و حتی مسئولین پیش می آمد خیلی رنج میبردم و فکر میکردم شاید با ایجاد این پایگاهها نمیتوانم خدمتی برای شهرم انجام دهم. ولی واقعا با فرارسیدن روز خبرنگار و روبرو شدن با اینهمه خوبی  مسئولان و مردم عزیز شهرم متوجه شدم که اشتباه فکر میکردم و اتفاقا امسال نسبت به سال گذشته مسئولان و مردم و دوستان عزیز بیشتری به اینجانب لطف داشتند. شاید حدود یکماه پیش بود که بخاطر حرفهای بعضی افراد که حتی باعث ایجاد کدورت بین اقوامم میشد نام این پایگاه را از جوادیه فلاح بنام شخص خودم تغییر دادم تا فقط خودم باشم و مجموعه آثاری که از رویدادها تهیه میکنم و اینطور درد سری هم بوجود نمی آمد ولی لطف شما عزیزان باعث شد تا مجددا همان نام قبلی را انتخاب کنم. گرچه هنوز نام اصلی برای شهر شدن جوادیه الهیه فلاح معلوم نیست ولی بنده و دوستانم طبق گذشته این پایگاه را با نام جوادیه الهیه فلاح ادامه میدهیم. هدف اصلی ما ثبت وقایع شهرمان هست ولی در کنار آن گاهی به مشکلات شهروندی میپردازیم و گاهی عملکرد مسئولین عزیز را انعکاس میدهیم. تمام مسئولین برای ما مسئول هستند و شاید با بعضی مسئولین نسبت فامیلی داشته باشیم و بالعکس با بعضی مسئولین هیچ نسبتی نداریم. هرجا دعوت شدیم برای پوشش خبری کوتاهی نمیکنیم و هرجا مردم مشکل شهروندی ارسال کردند باز کوتاهی نمیکنیم. به پیامهایی که بصورت شوخی یا جدی در گروههای واتس آپ برایمان یا برعلیه ما نوشته میشود توجهی نمیکنیم و حتی مسئولین هم گروههای واتس آپ را جدی نمیگیرند و نه به حرفهای آن اعتنایی دارند و نه تمایلی به انعکاس عملکردشان در گروهها. ما از اینطریق مجددا در خدمت مردم و مسئولین خواهیم بود و همچنان دست بدست هم خواهیم داد تا لااقل از اینطریق هم خدمت بزرگی برای شهرمان انجام دهیم. وباید به خاطر داشته باشیم تمام مطالب و اخباری که در این پایگاه و یا بعضا در دیگر پایگاههای خبری منطقه – شهرستان- استان و… انتشار میابد برای همیشه در دسترس مخاطبان سراسر دنیا خواهد بود ولی مطالبی که در گروههای واتس آپ گذاشته میشود عمر آن بسیار کم و یک یا دوهفته دوام می آورد و سپس توسط مخاطب حذف میگردد. و افتخار میکنیم توانسته ایم تاکنون خدمت بزرگی برای محققان و مخاطبان در این زمینه انجام دهیم.

ما بزودی سایت دیگری نیز بانام فلاحان راه اندازی میکنیم که آن سایت تنها به جوادیه الهیه اختصاص ندارد و تمام روستاهای نوق را پوشش میدهد  همچنین سعی میشود با همکاری مسئولان دفتر خبرگزاری صدا و سیما(مرکز کرمان) هم در جوادیه الهیه ایجاد شود که به راحتی فیلم و خبرها در رسانه ملی هم پخش گردد.

تمام اینها به همکاری و  همدلی و پشتکار مسئولین و اهمیت ندادن به فضای مجازی ازجمله واتس آپ که بعضی افراد سودجو به راحتی دنبال ایجاد کدورت بین مردم و مسئولین و خانواده ها هستند بستگی دارد.

ولی ما همچنان برای آبادانی شهرمان دست به دست مسئولان خدمتگذار و دلسوز خواهیم داد.

حرف بسیار است ولی فرصت محدود /

در پایان نام بعضی مسئولین و همشهریان و دوستانی که درروز خبرنگار وقعا مارابا لطف خودشون شرمنده کردند و یا از نزدیک دیدار داشتیم را میخوانید.

حجت الاسلام علیزاده مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور

مهندس محمدحسنی دهیار و جناب علیزاده از کارمندان زحمتکش دهیاری حوادیه الهیه

جناب سروان حبیبی فرمانده و جناب سلطانی پرسنل پاسگاه انتظامی جوادیه فلاح

جواد رفسنجانی عضو شورای اسلامی جوادیه الهیه

ستاد یادواره شهدای جوادیه الهیه

محمدرضاناقه مسئول عتبات عالیات جوادیه الهیه

باشگاه فرهنگی ورزشی شهید ناقه

جناب رحیمی مدیر گروه کوه نوردی نسیم صبح رفسنجان

پیتزا ساندویچ سجاد

مرغ و ماهی علیزاده

خدمات کشاورزی همیشه بهار جوادیه

تیم مرحومه جاوید فر

میرزا اسدی همکار عزیزمان در هفته نامه رفسنجان

رضا احمدی همکار عزیزمان در فیروزه کویر

محسن مریدی همکار عزیزمان در خبرگزاری صدا و سیما و فیروزه کویر

غلامرضایی از ستاد یادواره شهدای دقوق آباد

همکار عزیزمان در پایگاه خانه خشتی رفسنجان

همکار عزیزمان خانم شریفی

همکار عزیزمان خانم غلامی در عتبات عالیات

همکار عزیزمان خانم مرادی در خانه خشتی

همکار عزیزمان خانم رضایی در خبرگزاری ایرنا

همکار عزیزمان جناب قاسمی در سایت روراستی

همکار عزیزمان جناب نسب عبداللهی در انار پرس

همکار عزیزمان جناب نقی زاده در سایت سازش خبر

مهندس ابراهیمی بخشدار نوق

غلامحسین رفسنجانی رییس شورای بخش نوق

رسول رمضانی رییس مجمع الذاکرین نوق(دقوق آباد)

اما بزودی نام دوستانی که از طریق گروههای واتس آپ و… لطف داشتند جمع آوری و منتشر میشود.

ارادتمندشما: کاظم رفسنجانی اکبرآبادی

ارسال دیدگاه