اللهم صل علی محمد و آل محمد
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۲۲:۲۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بسته بندی بیش از۲۰هزار بسته از نذورات مردمی(پسته) توسط شرکت بسته بندی قلب نوق واقع در جوادیه الهیه جهت پذیرایی از زائران پیاده روی حرم امام رضا(ع)

این هدایا توسط ستاد یادواره شهدای جوادیه الهیه و مردم شریف تهیه شده و قرار است در سالروز شهادت حضرت علی بن موسی الرضا در ایستگاههای صلواتی میقات الرضا(ع) در مسیر مشهد مقدس بین زائرین پیاده روی توزیع گردد.

به گزارش جوادیه فلاح.بیش از۲۰هزار بسته از نذورات مردمی(پسته) توسط شرکت بسته بندی قلب نوق واقع در جوادیه الهیه جهت پذیرایی از زائران پیاده روی حرم امام رضا(ع) بسته بندی گردید. این هدایا توسط ستاد یادواره شهدای جوادیه الهیه و مردم شریف تهیه شده و قرار است در سالروز شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) در ایستگاههای صلواتی میقات الرضا(ع) در مسیر مشهد مقدس بین زائرین پیاده روی توزیع گردد. لازم به ذکر است عزیزانی که قصد دارند در این امر مشارکت داشته باشند میتوانند نذورات خود(پسته) را به خشکبار آقای حاج غلامحسین محمدحسنی .جنب بانک صادرات جوادیه تحویل تا پس از بسته بندی به مشهد مقدس ارسال شود.

عکس و خبر: کاظم رفسنجانی

.

 

با پیوستن به کانال تلگرام سایت جوادیه فلاح ،اطلاعیه ها و خبرهای جوادیه فلاح و الهیه و منطقه نوق را زودتر از دیگران دریافت کنید.

برای عضویت در کانال جوادیه فلاح روی لینک زیر کلیک کنید.

https://t.me/joinchat/AAAAAEEnhQv5NLES9LMRDg

telegram-chanel

 

ارسال دیدگاه