اللهم صل علی محمد و آل محمد
تاریخ : ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری جلسه در دهیاری علی آباد فلاح پیرامون حفر چاه و تامین آب شرب با حضور نماینده خیران و بخشدار و رییس شورای بخش نوق

در صورت تکمیل جاده جوادیه – بافق  ، شهرستانهای رفسنجان،انار،نوق و بافق و… به هم متصل خواهند شد و اکثر تردد وسایل جهت بندرعباس- مشهد و… هم از این جاده انجام خواهد شد.

به گزارش جوادیه فلاح،ظهر سه شنبه ۲۵دیماه جلسه ای پیرامون حفر چاه و تامین آب شرب روستاهای علی آباد و احمدآباد در دهیاری علی آباد برگزار شد.

در این جلسه که مهندس ابراهیمی بخشدار و رفسنجانی رییس شورای بخش نوق و دهیاران و شوراهای احمدآباد و علی آباد و نمایندگان خیرین حضور داشتند مقرر گردید با مشارکت خیران حفر چاه علی آباد بزودی آغاز گردد. حفر این چاه نیاز به هزینه ای بالغ بر۷۰۰میلیون تومان دارد که با راه اندازی آن میتوان در فصل تابستان مشکل آب منطقه را رفع نمود.

مهندس ابراهیمی در این جلسه بر ضرورت مشارکت در تکمیل جاده جوادیه بافق تاکید کرد و گفت:با اتمام جاده جوادیه-بافق ، قطعا جوادیه به یک شهر ترانزیتی تبدیل خواهد شد و این شهر به طور کامل از بن بست خارج خواهد شد. لذا میطلبد که خیران محترم جهت تامین هزینه کامیونها برای حمل آسفالت از رفسنجان به این جاده مشارکت نمایند تا انشاالله ۶ الی ۷ کیلومتر باقیمانده از این جاده قبل از عید نوروز آسفالت سازی و به بهره برداری برسد.

لازم به ذکر است: در صورت تکمیل جاده جوادیه – بافق  ، شهرستانهای رفسنجان،انار،نوق و بافق و… به هم متصل خواهند شد و اکثر تردد وسایل جهت بندرعباس- مشهد و… هم از این جاده انجام خواهد شد.

عکس و خبر: کاظم رفسنجانی

 

ارسال دیدگاه