اللهم صل علی محمد و آل محمد
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۶:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازدید مهندس انارکی محمدی نماینده مردم انار و رفسنجان در مجلس و بلوردی،مدیر کل اداره راه و شهرسازی از جاده جوادیه- بافق

مهندس احمد انارکی:همه امکانات برای آسفالت سازی محیاست و امید میرود تا دهه فجر به سرانجام برسد مگر آنکه حوادث غیر مترقبه ای اتفاق بیفتد و مانع آسفالت سازی شود وگرنه جای امیدواریست و تمام امکانات آماده و محیاست و قیر به حدی فراهم شود که باعث تعطیلی مجدد نشود، انشاالله آغاز خواهد شد.

به گزارش جوادیه فلاح، عصر امروز پنج شنبه ۱۹مهرماه ۹۷ مهندس انارکی محمدی نماینده مردم انار و رفسنجان در مجلس و مهندس بلوردی،مدیرکل اداره راه و شهرسازی از جاده جوادیه- بافق بازدید نمودند. در گفتگوی کوتاه خبرنگار جوادیه فلاح با مهندس انارکی محمدی، وی گفت: با توجه به اینکه کار آسفالت سازی جاده جوادیه- انار از سال گذشته آغاز و بخش زیادی از این جاده، حدود ۲۰ کیلومتر آسفالت شد و بخشی از آن حدود ۸ کیلومتر و رمپی که به جاده جوادیه فلاح متصل میشود باقیمانده که احتمالا تا یکی دوماه پایانی سال آسفالت سازی و به بهره برداری میرسد.

مهندس انارکی تصریح کرد:به دلیل مشکلاتی که پالایشگاه ایجاد نموده نمیشود مطمئن بود که کار آسفالت سازی به سرانجام برسد ولی حدود۳۰۰ تن قیر این جاده آماده است و و حدود ۴۰۰ الی ۵۰۰تن دیگر نیاز هست که در حال تامین است و روزانه حدود ۲۲تن قیر تخلیه میشود. و انشاالله با فراهم شدن بخش عمده قیر ،کار آسفالت سازی باقیمانده جاده آغاز میشود. 

مهندس انارکی افزود: در بازدیدی که به اتفاق مهندس بلوردی مدیرکل سازمان راه و شهرسازی از جاده بافق و جاده نوق داشتیم، پیگیریهایی نیز جهت ۲بانده شدن جاده نوف انجام شده که بزودی توسط پیمانکاران اجرایی میشود.

نماینده محترم مجلس خاطرنشان کرد: همه امکانات برای آسفالت سازی محیاست و امید میرود تا دهه فجر به سرانجام برسد مگر آنکه حوادث غیر مترقبه ای اتفاق بیفتد و مانع آسفالت سازی شود وگرنه جای امیدواریست و تمام امکانات آماده و محیاست و قیر به حدی فراهم شود که باعث تعطیلی مجدد نشود، انشاالله آغاز خواهد شد.

عکس و خبر: کاظم رفسنجانی

دیدگاه بینندگان
ارسال دیدگاه