اللهم صل علی محمد و آل محمد
تاریخ : ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۰:۳۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازدید رییس و اعضای شوراهای اسلامی بخش فردوس و بخش نوق از جاده بافق/تعامل بسیار خوبی بین این شوراها وجود دارد

در بازدید امروز شورای بخش فردوس متقبل گردید تا هزینه ۲روز حمل آسفالت از رفسنجان به جاده جوادیه – بافق را به عهده بگیرد تا انشاالله بزودی شاهد به بهره برداری رسیدن جاده نوق-بافق باشیم.

به گزارش جوادیه فلاح: روز جمعه ۱۲بهمن۹۷ رییس و اعضای شورای اسلامی بخش های نوق و فردوس از جاده جوادیه-بافق بازدید نمودند. در این بازدید،حسن مریدی عضو و سخنگوی شورای بخش فردوس در گفتگو با خبرنگار ما گفت:شورای اسلامی بخش فردوس و شهر صفائیه تعامل بسیار خوبی با شورای بخش نوق دارد و مفتخر است جهت رفاه مردم هردوبخش و ایجاد همکاری های لازم با شورای نوق در زمینه های مختلف اقدام نماید.

مریدی گفت: در بازدید امروز شورای بخش فردوس متقبل گردید تا هزینه ۲روز حمل آسفالت از رفسنجان به جاده جوادیه – بافق را به عهده بگیرد تا انشاالله بزودی شاهد به بهره برداری رسیدن جاده نوق-بافق باشیم.

حسن مریدی ضمن تشکر از حاج غلامحسین رفسنجانی رییس شورای بخش نوق و حاج محمد عباسزاده (شورای بخش فردوس) بر تعامل و همکاری بیشتر شوراهای این دو بخش تاکید کرد و گفت: با تعامل و همبستگی که بین شورا و مسئولان این دو بخش قرار دارد بسیاری از مشکلات مردم را میتوان رفع نمود.

وی در پایان از مهندس انارکی محمدی،نماینده مجلس که با پیگیریهای مکرر ایشان عملیات آسفالت سازی اینجاده آغاز شد و همچنین پیگیری های مهندس ابراهیمی بخشدار و رفسنجانی رییس شورای بخش نوق و دیگر مسئولان محلی و منطقه تقدیر و تشکر نمود.

کار آسفالت سازی جاده جوادیه- بافق از سال گذشته آغاز و طبق قرارداد ۲ساله تا قبل از عید نوروز امسال به پایان و به بهره برداری میرسد.

لازم به ذکر است رییس و شوراهای بخش فردوس و بخش نوق پس از بازدید از جاده بافق با ننه مریم و باباعلی (اعضای کم جمعیت ترین روستای استان) در شمال جوادیه فلاح دیدار نمودند.

در بازدید جمعه، حاج غلامحسین رفسنجانی و محمد مرادی رییس و عضو شورای بخش نوق و حاج محمدعباس زاده-حسن عبدلی و حسن مریدی، رییس و اعضای شورای بخش فردوس و حاج علی جعفری-علی دادخدایی، رییس و نایب رییس شورای شهر صفائیه حضور داشتند.

عکس و خبر: کاظم رفسنجانی

دیدگاه بینندگان
ارسال دیدگاه