اللهم صل علی محمد و آل محمد
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازدید خیرین محترم،مهندس محمود فلاح و مهندس جواد فلاح از دبستان شهید محمدجوادفلاح و خانه معلم مربوطه و مدرسه امام رضا(ع) در جوادیه فلاح

آقایان محمدی و رمضانی از آموزش و پرورش نوق- رفسنجانی رییس شورای بخش نوق- حدادی از بخشداری این خیرین را همراهی کردند.

 به گزارش جوادیه فلاح، صبح امروز دوشنبه ۲مهرماه۹۷، خیرین محترم مهندس محمود فلاح و مهندس جواد فلاح از دبستان پسرانه شهیدمحمدجوادفلاح و خانه معلم این دبستان و مدرسه امام رضا(ع) واقع در جوادیه فلاح بازدید نمودند. در جلسه ای که به همین منظور در دفتر دبستان شهیدفلاح برپا گردید، ناصر محمدی رییس آموزش و پرورش ضمن خوش آمدگویی خدمت خیرین محترم، از مشارکتهایی که خانواده های محترم فلاح بویژه مرحوم احمدفلاح و فرزندان آنمرحوم تاکنون در آبادانی جوادیه و الهیه و مدارس آن داشته اند و دارند تقدیر و تشکر نمود. سرکار خانم اسفندیار پور مدیر این آموزشگاه نیز ضمن خیر مقدم به بخشی از مشکلات این دبستان اشاره کرد. وی خطر آفرین بودن دیوار – فرسوده بودن موزائیک کف کلاسها که از زمان تاسیس هنوز تعویض نشده اند- فاقد لب تاپ بودن ۳ کلاس جهت تخته هوشمند – عدم ویدئو پریژکتور در نمازخانه جهت جلسات مشاوره ای خانواده ها و والدین- فرسوده بودن سرویس بهداشتی و دربهای آن- دوربین مداربسته- کم بود نیمکت در حیاط مدرسه را بخشی از مشکلات این آموزشگاه عنوان کرد.

خیر محترم مهندس جواد فلاح در این جلسه گفت: بسیار خوشحالیم که وقتی به این منطقه سفر میکنیم ،مشکلات همشهریان در جوادیه الهیه را جویا شویم و خدمتی برای مردم انجام دهیم. وی گفت معلوم است که مدیران و مسئولین نیتشان خیر است به فکر آینده دانش آموزان هستند و انشاالله همین دانش آموزان با ادامه تحصیلات میتوانند در آینده برای جوادیه خدمات بزرگی انجام دهند. و این امکانات باعث میشه که دانش آموزان دید خوبی نسبت به آینده داشته باشند و دنبال کارهای خلاف نروند.  مهندس فلاح افزود: به گفته آقای رفسنجانی اگر مدرسه جدید(مدرسه امام رضا) ساخته شود تا ۲۰سال آینده نیازی به ساخت مدرسه جدید نیست. وی گفت: ما نیز در هیچ کار خیری کوتاهی نکردیم و بازهم در خدمت همشهریان عزیزمان خواهیم بود و در جاهایی که نیاز به مشارکت ما باشد کوتاهی نخواهیم کرد. 

مهندس محمود و جواد فلاح از خانه معلم این دبستان  و مدرسه امام رضا(ع) جوادیه بازدید نمودند. آقایان محمدی و رمضانی از آموزش و پرورش نوق- رفسنجانی رییس شورای بخش نوق- حدادی از بخشداری این خیرین را همراهی کردند.

عکس: کاظم رفسنجانی

چیدمان عکسها بطور خودکار در این پست انجام شده است.

ارسال دیدگاه