اللهم صل علی محمد و آل محمد
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۴/۰۸ - ۲۰:۰۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بار دیگر روز قدس فرا می‌رسد و فرصت دیگری است برای ابراز انزجار از اشغالگران فلسطین و قدس شریف.

در زمانه‌ای که برخی از دولت‌ها این چنین به مسلمانان پشت کرده و بازیچه دست آمریکا و صهیونیست‌ها شده‌اند چه بجاست که روز قدس با شکوه تر از گذشته برگزار شود.

صهیونیست‌ها دهها سال است کانون فتنه در منطقه بوده‌اند و امروز دستان آلوده آنان در پشت حوادث خونبار سوریه، عراق، یمن و دیگر نقاط در کشورهای اسلامی بیشتر نمایان است.
ساکنان مظلوم سرزمین های اشغالی فلسطین در طول هفتاد سال زندگی در زیر سایه شوم صهیونیست ها روزی نبوده است که به جرم مقاومت در برابر این جانیان بشری پیکر خون آلود عزیزانشان بویژه کودکان مظلوم بر روی دستانشان نباشد و در این هنگامه دهها ساله جگرسوز، غربی‌ها بویژه آمریکا از این رژیم نامشروع همچنان حمایت می‌کند و تأسف‌بارتر آن که برخی کشورهای عربی در غفلت یا تغافل از خطری که کیان اسلام و مسلمانان را تهدید می کند به جان مردم بی دفاع مسلمان افتاده اند، در یمن قتل عام می کنند و در سوریه و عراق آدمکشانی بدنام چون داعش و دیگر گروههای تروریست را با همکاری برخی دولت های مدعی اسلام تقویت می کنند.
در زمانه‌ای که برخی از دولت‌ها این چنین به مسلمانان پشت کرده و بازیچه دست آمریکا و صهیونیست‌ها شده‌اند چه بجاست که روز قدس با شکوه تر از گذشته برگزار شود.
به خواست خداوند مردم عزیز ایران در روز جمعه به ندای منادی بزرگ اسلام در روزگار ما حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه پاسخی درخور خواهند داد و همصدا با سایر مسلمانان در دیگر کشورها بار دیگر رژیم غاصب و نامشروع صهیونیستی را محکوم و بر حقوق مسلم فلسطینیان از جمله حق حاکمیت بر سرزمین خود تأکید خواهند کرد.»
ارسال دیدگاه