اللهم صل علی محمد و آل محمد
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۶:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اسامی نفرات برتر درسی آموزشگاه شهداء جوادیه

اسامی نفرات برتر درسی و اسامی  نفرات برتر قرآن و عترت مدرسه شهداء جوادیه

بسمه تعالی

اسامی نفرات برتر درسی آموزشگاه شهداء جوادیه 

………………………………………………..

 هـــــفـــــتــــــم

………………………………………………..

۱- منصــــوره  عالمـی                 ۲۰

۲- رقـیه شمس الدینی               ۲۰

۳- مینا  محـــمـــدی                ۱۹/۶۴

۴- زینب رفسنجانی                  ۱۹/۵۰   

۵- فاطمه دهقانزاده                 ۱۹/۵۰

۶- فاطمه اکـــبری                    ۱۹/۴۳

۷- زینب محمدحسنی               ۱۹/۲۱

۸- الهه  حسین زاده                 ۱۹/۱۴

۹- مبینا   محـــمدی                  ۱۹/۱۴

۱۰- فائـــزه  اکبری                    ۱۹/۰۷

………………………………………………..

هـــــشـــتـم 

………………………………………………..

۱- حدیث  علی حسینی زاده       ۲۰

۲- انیس  دهقانزاده                  ۱۹/۹۳

۳- عارفه  یادگاری مقدم           ۱۹/۹۳

۴- هانیه      حسن زاده            ۱۹/۹۳

۵- فائـــزه  محـــمدی                ۱۹/۸۶

۶- زهــرا  عباسی                     ۱۹/۸۶

۷- مبینا  روشـــنـــی                 ۱۹/۶۴

۸- زهــــرا  حاجـــی پور             ۱۹/۶۴

۹- مائـــده  اکبـــری                   ۱۹/۲۱

۱۰ – فاطمه علی محمد             ۱۹/۱۴

۱۱- الـــهام     جعفـــری                ۱۹

……………………………………………….

نــــــــهـــــــم 

………………………………………………..

۱- زهرا  محمدحسنی نسب       ۲۰

۲- نجمه  ملکی                          ۲۰

۳- فاطمه تقی پور                     ۲۰

۴- زهرا  پیام                            ۱۹/۸۶

۵- زهرا  مرادی                       ۱۹/۷۹

۶- فاطمه مرادی(عباس)        ۱۹/۷۹

۷- فرزانه  مرادی                    ۱۹/۵۷

۸- فاطمه مرادی(حسین)       ۱۹/۴۳

۹- امینه تقی پور                     ۱۹/۲۳

…………………………………………….

نفرات برتر آزمون پیشرفت تحصیلی در منطقه

۱- زهرا محمدحسنی نسب

۲- حدیث علی حسینی زاده

۳- نجمه ملکی

با تشکر از مدیر محترم مدرسه شهداء جوادیه و تمامی عوامل آموزشگاه

…………………………………………….

 اسامی  نفرات برتر قرآن و عترت مدرسه شهداء جوادیه

…………………………………………….

هـــــــفـــــــتـــم

…………………………………………….

۱- رشته تفسیر: رقـــیـه  شمس الدینی        رتبه ۱

۲- رشته صحیفه سجادیه: الهه حسین زاده   رتبه ۱

۳- رشته نهج البلاغه: کـــوثر جلالی مهــر       رتبه ۱

۴- رشته نهج البلاغه: فاطمه پــژم(محمد)       رتبه۲

…………………………………………….

هــــشـــتـــــــم 

…………………………………………….

۱- رشته احکام: مبینا   روشنـــی                   رتبه ۱

۲- رشته تفسیر: ریحانه غلامی                      رتبه ۱

…………………………………………….

نـــــــــهــــــــم

…………………………………………….

۱- رشته احکام: زهـــرا  پـــیام                      رتبه ۱

۲- رشته تفسیر: نجــمه ملکـــی                   رتبه ۱

۳- رشته انشا نماز: رقـــیه   محمدی            رتبه ۱

۴- رشته نهج البلاغه: زهرا محمدحسنی نسب     رتبه۱

…………………………………………….

باتشکر از سرکار خانم طحانی مدیر محترم آموزشگاه

و سرکار خانم دادستان مربی پرورشی

 

دیدگاه بینندگان
ارسال دیدگاه