اللهم صل علی محمد و آل محمد
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

از مهندس جواد فلاح خیر محترم جوادیه.الهیه تجلیل به عمل آمد

باحضور مسئولین محترم از خیر گرانقدر، مهندس جواد فلاح تقدیر و تشکر شد.

15

به گزارش جوادیه فلاح، صبح امروز در دبیرستان بانو بی بی کوچک فلاح طی مراسمی با حضور آقای ابراهیمی بخشدار  محترم بخش نوق – آقای محمدی رییس محترم آموزش و پرورش نوق ،اسماعیلی فرد دهیار جوادیه،الهیه و رییس و اعضای شورای اسلامی و جمعی از مسئولین محلی از خیر محترم جناب مهندس جواد فلاح تجلیل به عمل آمد. در این مراسم آقای ابراهیمی بخشدار و آقای محمدی رییس اداره آموزش و پرورش نوق ضمن عرض خیر مقدم و تقدیر و تشکر از مهندس جوادفلاح ، از خیر محترم مرحوم منوچهر فلاح یاد کردند.

همچنین آقای ابراهیمی در سخنان خود گفت در بعضی از مراسمها و جاهای دیگر من را به عنوان بخشدار بهرمان می شناسند در حالی که چنین چیزی نیست و با توجه به اینکه بخشداری در بهرمان قرار دارد ولی به نوق تعلق دارد و از محمد آباد تا جوادیه جزو نوق به حساب می آیند و بنده هم بخشدار  بخش نوق هستم.

در این مراسم از طرف دهیاری و شورای اسلامی از تعدادی از خیرین محترم از جمله مدیر محترم آموزش وپرورش،بخشدار نوق – حسین اکبری و…   و همچنین از کاظم رفسنجانی خبرنگار پایگاههای خبری نــوق- خانه خشتی – انار پرس و جوادیه فلاح بخاطر پوشش خبری و اطلاع رسانی اخبار جوادیه و منطقه نوق با اهداء لوحی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

picture

دیدگاه بینندگان
ارسال دیدگاه