اللهم صل علی محمد و آل محمد
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آقای اسماعیلی دهیار:بابت راه آهن پیگیری های زیادی توسط اعضای محترم شورا انجام شده

یکی از مشکلات بزرگ مردم منطقه نوق و انار نبودن ایستگاه در منطقه میباشد.راه آهن بافق بندر عباس در ۵کیلومتری غرب جوادیه فلاح واقع است. هنوز بحث مسئولان منطقه برسر محل ایجاد ایستگاه راه آهن است. ایجاد ایستگاه در جاده جوادیه،انار به نفع همه مردم منطقه نوق و انار است و غیر از این محل ایجاد راه آهن در هر جای دیگر بی فایده است و ساخت آن هزینه سنگینی برای دولت ومسوولان دارد.

یکی از مشکلات بزرگ مردم منطقه نوق و انار نبودن ایستگاه در منطقه میباشد.راه آهن بافق بندر عباس در ۵کیلومتری غرب جوادیه فلاح واقع است. هنوز بحث مسئولان منطقه برسر محل ایجاد ایستگاه راه آهن است. ایجاد ایستگاه در جاده جوادیه،انار به نفع همه مردم منطقه نوق و انار است و غیر از این محل ایجاد راه آهن در هر جای دیگر بی فایده است و ساخت آن هزینه سنگینی برای دولت ومسوولان دارد. خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی جوادیه فلاح در زمینه راه آهن و چندطرح عمرانی با دهیار محترم جوادیه مصاحبه کوتاهی انجام داده است.
آقای اسماعیلی دهیار:بابت راه آهن پیگیری های زیادی توسط اعضای محترم شورا انجام شده وتا الان ۲مرتبه از دفتر نظارت زیربنایی راه آهن جمهوری اسلامی ایران از دو نقطه ی پیشنهادی بازدید به عمل آمد

20160113_092757
۱- مابین جوادیه و انار
۲- کوههای بدبخت کوه واقع در غرب روستای دقوق آباد. و مقرر گردید که پس از توافق مابین شورای جوادیه و بهرمان ۱نقطه پیشنهادی را اعلام کنیم که در جلسه ای مصوب گردید
پس از کارشناسی توسط کارشناسهای مربوطه مقرر گردید، اولویت اول با نقطه پیشنهادی شورای جوادیه وشهرداری شهر انار باشد و در غیر اینصورت نقطه پیشنهادی شورای بهرمان انجام گیرد.

DSCN0287

س- دلیل اینکه شورای جوادیه این نقطه را پیشنهاد میکند چیست؟
ج- اولا اینکه تمامی مردم انار و جوادیه و همینطور نوق به راحتی میتوانند به این ایستگاه به دلیل وجود جاده آسفالته دسترسی داشته باشند.
دوما: وجود آب وبرق .
سوما: وجود امنیت کامل در این محل و همچنین شیب مناسب برای ایجاد ایستگاه راه آهن.
لازم به ذکر میباشد نقطه پیشنهادی شورای جوادیه از محل پل راه آهن تا ۲کیلومتری جنت آباد میباشد.
آقای اسماعیلی در مورد چند طرح عمرانی در دست اجرای جوادیه نیز اشاره کرد.
۱- سنگ فرش بلوار صاحب الزمان با متراژ ۱۲۵۰متر میباشد

20160113_103039
۲- سنگ فرش ورودی بلوار انار به جوادیه

20160113_103027
۳- در نظر داریم که بلوار امام رضا از میدان امام حسین تا پاسگاه انتظامی جوادیه را احداث کنیم۰ و روشنایی بلوار امام رضا از برابر مسجد جامع شهدای الهیه تا مقابل پاسگاه را ادامه دهیم.

20160113_103536
۴- طرحی برای تفکیک زباله ها از مبدا را درنظر داریم که درروزهای پایانی سال انجام میگیرد.
آقای اسماعیلی افزود: یک طرح فرهنگی در جوادیه فلاح انجام میگیرد.
برگزاری کلاسهای سخنرانی،تقویت صدا،فن بیان توسط مجری صدا وسیما سرکار خانم ناروئی در آینده نزدیک و در صورتیکه کلاسها به حد نصاب برسد اجرا میشود.لذا از دوستانیکه علاقه به شرکت در این طرح میباشند تقاضا میشود به دهیاری جوادیه فلاح مراجعه و ثبت نام نمایند

خبر/محمدجوادرفسنجانی

ارسال دیدگاه