اللهم صل علی محمد و آل محمد
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۱۷:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آسمان شهر انار نور افشانی می‌شود

آسمان شهر انار نور افشانی می‌شود؛ افتتاح باشگاه ورزشی اسکواش

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی جوادیه فلاح به نقل از انارپرس، همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ، آسمان شهر انار نور افشانی می‌شود.

علی رحیمی راد، شهردار انار ضمن گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و فرار رسیدن ۲۲ بهمن ماه اظهار داشت : همزمان با طنین بانگ الله‌اکبر در سراسر کشور، سه شنبه شب ۲۱ بهمن ماه ساعت ۲۱ ،شهرانار نیز شاهد فریادهای الله‌اکبر شهروندان عزیز و همچنین نورافشانی آسمان شهر به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خواهد بود.

وی گفت: به مناسبت سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران سعی شد امسال نیز همچون سال های گذشته مراسم نورافشانی را در پارک شهید گمنام برگزار کنیم تا شور و شوق روزهای اول انقلاب در اذهان  مردم تداعی شود.

رحیمی در پایان از افتتاح باشگاه ورزشی اسکواش ،ساختمان  خانه شهر و همچنین برگزاری جشن بزرگ انقلاب در ایام الله دهه فجر خبر داد.

 تبلیغات محیطی و فضا سازی شهر متناسب با ایام دهه فجر

به گزارش روابط عمومی شهرداری انار ، به مناسبت فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر، معابر و گذرگاه های سطح شهر آذین بندی شد.

علی رحیمی راد شهردار انار افزود : با تلاش نیروهای روابط عمومی ، خدمات شهری و فضای سبز عملیات نصب پرچم و بنر ، پلاکارد و ریسه های پرچم جمهوری اسلامی و ریسه های نوری  در میادین و معابر سطح شهر انجام شد.

afe

رحیمی در ادامه عنوان کرد : فضا سازی شهر ی و تبلیغات محیطی نقش ارزنده ای در تداعی روزهای خاطره انگیز انقلاب دارد و نصب بنرها و انجام تبلیغات محیطی در این ایام فرخنده  نقش بسزایی در رساندن پیام به مخاطبان وآحاد مردم جامعه دینی مان می باشد.

وی در پایان گفت: در سطح شهر سعی بر آن شده که تزئینات شهر را با شکوه تر و با نشاط تر از سنوات گذشته به نمایش بگذاریم تا درایجاد فضایی پر از نشاط و شادابی متناسب با ایام فرخنده دهه مبارک فجر اقدام لازم به عمل آید.

ارسال دیدگاه